Totalna wyprzedaż

newsletter

Czarny Piątek nadchodzi!

Tradycja przyszła zza oceanu, ale zadomowiła się i u nas, a skoro tak, to nie wypada, żebyśmy nie zaoferowali swoim klientom jakiejś promocji z tej okazji. Na szczęście, pomyśleliśmy o tym zawczasu, i od 22 aż do 27 listopada, obniżamy ceny naszych papierów w sklepie "Od Aniołów" - będzie można je kupić w bardzo promocyjnych cenach, nawet do 0,70 zł za arkusz, przy większości papierów przecenionych na 1,20 zł za arkusz.

 

Wysyłkę zamówień promocyjnych rozpoczniemy w poniedziałek, sądzimy jednak, że warto będzie poczekać. Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem, czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni, i jest zależny od liczby zamówień złożonych przez klientów. Zamówienia są realizowane w kolejności zgodnej z księgowaniem wpłat na konto sklepu.

 

Ponadto, mamy jeszcze jedną niespodziankę - właśnie otrzymaliśmy nową dostawę Kapuśniaczka Pastele, i, co więcej, też zamierzamy objąć ją promocją - tylko 1,50zł ! (papiery są dostępne luzem, bez bloczka)

Przy okazji, odnośnie kwestii związanych z zamówieniami, uprzejmie prosimy o prawidłowe wypełnianie formularza zamówienia. Umieszczenie danych do faktury VAT w odpowiednim polu tekstowym bardzo ułatwi nam pracę. Niestety, przy większej ilości zamówień nie jesteśmy w stanie sprawdzać, czy te dane są gdzieś indziej, na przykład w korespondencji z klientem. Mamy nadzieję, że nie będzie to dla nikogo utrudnieniem.

 

  • W sklepie Od Aniołów nie działają dotychczasowe rabaty indywidualne!
  • Wszystkie ceny są już promocyjne.
  • Oferta jedynie dla klientów detalicznych na terytorium Polski.
  • Czas realizacji zamówienia może być wydłużony.

Właściwe konto do dokonania płatności to:

mBank 52 1140 2004 0000 3102 6955 7916
Nisko Latające Anioły
Monika Niemyjska
Ul. Lwowska 28
05-200 Wołomin

Bardzo prosimy o uważne dokonanie płatności i niepomylenie z dotychczasowym kontem sklepu patronackiego. Właściciel starego konta jest za granica i jakiekolwiek przelewy zwrotne będą bardzo utrudnione!


Powodzenia, i udanych zakupów! 

 

 


http://galeriapapieru.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl